Сектор педагогічної практики

Сектор педагогічної практики

при Херсонському фаховому коледжі музичного мистецтва

              На базі Херсонського музичного училища плідно працює сектор педагогічної практики (СПП).

        Сектор педагогічної практики (СПП) – є навчальним підрозділом Херсонського музичного училища, який створено для здобуття учнями позашкільної освіти за напрямом «Музичне мистецтво» та організації педагогічної практики для студентів, які отримують кваліфікацію «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів».


    В СПП проводиться прийом учнів за такими спеціалізаціями: фортепіано, оркестрові-струнні інструменти (скрипка, віолончель, контрабас), народні інструменти (баян, акордеон, домра, балалайка, бандура, гітара), духові інструменти (сопілка, флейта, гобой, кларнет, фагот, труба, тромбон, туба), естрадні інструменти (гітара, саксофон, труба, тромбон, фортепіано та ударні інструменти), спів (класичний, естрадний).

         Заняття в СПП розподіляються на: індивідуальні та групові. Індивідуальні заняття передбачені для навчання грі на музичних інструментах (двічі на тиждень), групові – для вивчення музично-теоретичних дисциплін: сольфеджіо, музичної літератури (один раз на тиждень). Групи з колективного музичення передбачають розподіл всього контингенту СПП на дві підгрупи (хор молодших та старших класів).


     Учні сектору педагогічної практики мають змогу навчатися 6 або 8 років. Шестирічне навчання розраховано на учнів, які грають на духових, народних та ударних інструментах. Восьмирічне навчання – на учнів, що грають на фортепіано, струнно-смичкових інструментах або співають. Крім того, розподіл на 6 і 8 річне навчання може здійснюватися залежно від вікової категорії учнів.   


       Культурно-масова робота СПП передбачає організацію концертів, у яких беруть участь кращі учні сектору педагогічної практики.

      Учні сектору педагогічної практики беруть активну участь у багатьох концертних заходах училища та міста, займають призові місця на Міжнародних, всеукраїнських, регіональних конкурсах.

      Прийом до СПП може здійснюватися протягом навчального року в залежності від обставин: вибуття з контингенту учнів або за бажанням учнів, за згодою батьків або осіб, які їх замінюють.


    Навчальний рік в СПП починається 1 вересня. Навчання в секторі педагогічної практики є безкоштовним.


     З питань прийому до СПП звертатися до керівника – Битко Ольги Сергіївни, за адресою: м.Херсон, вул.Богородицька, 7, тел. (0552)-46-73-34.