Наші лауреати

Вітаємо Богдана Палія!Вітаємо Богдана Палія!

Вітаємо Баірову Ольгу!

Вітаємо Зіневич Марину!

Вітаємо Мусіюк Наталію!

Вітаємо Соколовського Володимира!

Вітаємо Кузнєцову Катерину! 

Вітаємо Радиш Дар’ю!

Вітаємо Сіліщенко Аріну!

Вітаємо Баранову Анастасію!

Вітаємо Оскаленко Ліну!

Вітаємо Радиш Дар’ю!

Вітаємо Соколенко Наталію!

Вітаємо Щурова Владислава!

Вітаємо Балашову Вікторію!

Вітаємо Балашову Вікторію!

Вітаємо Пшебильську Владу!

Вітаємо Пшебильську Владу!

Вітаємо Пшебильську Владу!

Вітаємо Пшебильську Владу!

Вітаємо Деордіцу Аліну!Вітаємо Деордіцу Аліну!

Вітаємо Герасименка Дмитра!

Вітаємо Кондакову Анну!

Вітаємо Костецьку Анну!

Вітаємо Худякову Ганну!

Вітаємо Сиротюка Михайла!Вітаємо Сиротюка Михайла!Вітаємо Алєксєєву Маргариту !Вітаємо Казанцеву Марію!
Вітаємо Алєксєєву Маргариту ! Вітаємо Алєксєєву Маргариту ! Вітаємо Казанцеву Марію!
Вітаємо Казанцеву Марію!

 Вітаємо Волкову Ксенію! Вітаємо Сливу Катерину! Вітаємо Конягу Ігора !Вітаємо Капленка Микиту!

Вітаємо Деордіцу Аліну!
Вітаємо Залозну Аліну!Вітаємо Черкашина Данила!Вітаємо Домнінського Антона!Вітаємо Залозну Аліну!

Вітаємо Пшебильську Владу!
Вітаємо Сиротюка Михайла!

Вітаємо Слабошпицьку Ганну!

Вітаємо Деордіцу Аліну!Вітаємо Домнінського Антона!

Вітаємо Кудіну Анну!Вітаємо Маліна Дмитра!Вітаємо Поляницю Діану! Вітаємо Коломієць Єлизавету!Вітаємо Какаруц Марію! Вітаємо Клищового Миколу!Вітаємо Чернишова Костянтина!Вітаємо Ігіну Дар’ю!
Вітаємо Бобника Ростислава!

Вітаємо Кондакову Анну!Поздравляєм Садового Сергея!

Вітаємо Садового Сергія!

Вітаємо Колюха Олексія!

Вітаємо Гороховську Єлизавету!

Вітаємо Лесика Ростислава! 

Вітаємо Миргородську Дар’ю!
Вітаємо Дворяшину Анну!

Вітаємо Данила Черкашина!

Вітаємо Ліну Оскаленко! 

Вітаємо Анну Слабошпицьку!

Вітаємо Вікторію Ан!

Вітаємо Ліну Оскаленко! 

Вітаємо Пшебильську Владу!Вітаємо Пшебильську Владу!

Вітаємо Марину Зіневич!

Вітаємо Володимира Соколовського!

Вітаємо Аліну Куртоглу!

Вітаємо Аліну Залозну!

Вітаємо Аліну Деордіцу!

Вітаємо Аліну Деордицу!

Вітаємо Ліну Оскаленко! 

Вітаємо Анну Костецьку!

Вітаємо Ліну Оскаленко! 

Вітаємо Сергія Садового!

 

Вітаємо Наталію Соколенко!

 

Вітаємо Палій Богдана !!! 

 

Вітаємо Герасименка Дмитра !!!

 

В І Т А Є М О !!!

 

Вітаємо!!!

Оскаленко Усенко

Вітаємо!!!

Резниченко

Вітаємо!диплом ГайченяВітаємо!!!

З нагородженням

 у I I Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих джазових виконавців

«Performance Jazz 2017»

Срібний диплом

Круглову Аліну

      вокал

Керівник:Голдаковський Олег Володимирович 

 Миколаїв

08-09 квітня 2017

куртоглу

Вітаємо!!!

З нагородженням

 у I I Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих джазових виконавців

«Performance Jazz 2017»

Срібний диплом

Гайченя Микиту

      гітара

Керівник: П’ятигорець Тимур Юрійович

 Миколаїв

08-09 квітня 2017

срібний диплом ГайченяВітаємо!!

З нагородженням

 у ХI Всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва імені

 Бориса Гмирі

Лауреата

III ступеню

Крайнова Дениса

Викладач:

                   Созанська В.А.

Концертмейстер:

                    Созанський В.С.                         

Дніпропетровськ

06-08 квітня

Крайнов

Вітаємо!!!

З нагородженням

 у I I Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих джазових виконавців

«Performance Jazz 2017»

Срібний диплом

Домнінський  Антон

      гітара

Керівник: П’ятигорець Тимур Юрійович

 Миколаїв

08-09 квітня 2017

Домінінський

Вітаємо!!!

Лауреатів II Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців

«Джаз-палітра 2017»

Класу викладача: Голдаковського Олега Володимировича

Гран – Прі вокальний ансамбль «Chromatorix»

Лауреатa I ступеня

Арушанян Маріетта Михайлівна

Лауреатa II ступеня

Куртоглу Аліна Владиславівна

Лауреатa II ступеня

Архипкіна Дарія Михайлівна

Лауреатa II ступеня

Політика Маргарита Вікторівна

25-26 березня, 2017р

Черкаси

Арушанян Архіпкіна Куртоглу Політіка Хроматоникс

 

Вітаємо!!!!!

Лауреата вокальний ансамбль «Chromatorix»

Лауреатa Аліна Куртоглу

Лауреатa Арушанян Маріетта

Лауреатa Маргарита Політіка

Класу викладача: Голдаковського Олега Володимировича

Арушанян благодарность Арушанян Куртоглу Політіка Хроматоникс

 

Вітаємо!!!!

Лауреата II премії

I Міжнародного конкурсу

піаністів ім. Д. Задора

ученицю 8 класу

Школи педагогічної практики 

Соколенко Наталію        

Клас викладача: Кудрявцевої Л.Б

 

Ужгород, 2017 р.

17553842_1314309695323712_1148294260269056879_n Оскаленко Грамота Оскаленко диплом

 

Вітаємо!!!!!

Подяка Рєзнік

Вітаємо!!!!

САДОВИЙ Соколенко Наталя

 

Вітаємо Юлію Гуменюк!

Переможець ХХll Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

виконавців на народних інструментах

«Провесінь»

У номінації «Акордеон »

Викладач Гетьман А.А.

ГуменюкВітаємо Любов Резніченко!

Переможець ХХll Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

виконавців на народних інструментах

«Провесінь»

У номінації «Бандура інструментальна »

Викладач Мазур Н.П.

Резниченко

Вітаємо Сергія Садового!

Переможець ХХll Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

виконавців на народних інструментах

«Провесінь»

У номінації «Баян »

Викладач Чумаченко О.В. 

Садовий


 

Вітаємо Ростислава Лесика!

Переможець ХХll Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

виконавців на народних інструментах

«Провесінь»

У номінації « Акордеон »

Викладач Чумаченко О.В.

Лесик

 

Вітаємо Олексія Колюха!

Переможець ХХll Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

виконавців на народних інструментах

«Провесінь»

У номінації «Бандура вокальна »

Викладач Мазур Н.П.

КолюхВітаємо Юрія Сарапульцева!

Переможець ХХll Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

виконавців на народних інструментах

«Провесінь»Сарапульцев

Вітаємо Гусарьову Кристину!!!

Яка посіла ll місце

У відкритому конкурс молодих виконавців

«Каховка запрошує»

Вокал (lV категорія)

Херсонське музичне училище

Викладач-Крекніна Катерина Володимирівна

Концертмейстер – Кирпа Олександра МиколаївнаIГусарьоваG 2

                                         

 

Подяка Слабошпицькій Анні!

За участь Vll Всеукраїнської олімпіади з української мови

                     Слабошпиесчька              

Вітаємо Худякову Ганну!!!

Студентку Херсонського музичного училища

За lll місце в  ll етапі

Vll Всеукраїнської олімпіади з української мови

 

Худякова грамота

Худякова Подяка

Вітаємо!!!

Вітаємо!

Вітаємо!

Садового Сергія з 2 місцем у Всеукраїнському конкурсі баяністів — акордеоністів!

  

 

 

ВІТАЄМО з перемогою у IV Міжнародному конкурсі » Перлини мистецтва» Володаря ГРАН — ПРІ  і  лауреата І премії  Дмитра Герасименка і  Крайнова Дениса — студентів 3 курсу відділу «Спів»!!!

gerasimenko-gran-pri gerasimenko krajnov


 

chernenko-2

Вітаємо!!!

Черненко Аліну студентку 4 курсу відділу хорове диригування

з перемогою  у  ІV  Міжнародному конкурсі

» Перлини мистецтва»

 у   м. Київі

 

chernenko

Вітаємо!!!

Черненко Аліну студентку 4 курсу відділу хорове диригування

з перемогою    на  ІІ інтернаціональному фестивалі

» Musical universe»

у   м. Одесі

 

 

 

 

 

 

   Обласна спартакіада з легкої атлетики.


Конкурс абітурієнта у Львівській національній музичній академії

ім. М.В. Лисенка.